Festival Pohoda na VADe

vadpohoda
Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: unknown property name after \P or \p at offset 7 in /home/do2729200/www_root/wp-content/themes/hive-lite/inc/template-tags.php on line 274
data-first_letter="S">

Spustili sme predaj vstupeniek na špeciálny festivalový deň (štvrtok 8.11.2018), kedy nás vo Zvolene navštívi Pohodový program – Lasica, Satinský, Filip – Bolo nás jedenásť a koncert Donny Benét

Objav Pohody 2018 Donny Benét sa vracia na Slovensko. Cez predpredaj na www.ticketlive.sk si môžete od dnes kúpiť lístky na jeho zvolenský koncert v DK ŽSR, ktorý bude 8. novembra.

Donny Benét (vstupenky tu)
Plnofúz, cyklámenové sako, tyrkysové šortky, to najlepšie zo zvukových bánk 80. rokov, slapujúca basa, „sexi-sax“, bicie automaty, pôžitkárske piesne a atmosféra nočného klubu na pláži, do ktorého prišiel vyšetrovať ďalšiu vraždu Matlock. To najlepšie z hudobného anachronizmu predvedie cestovateľ v časopriestore, nenapodobiteľný imitátor, multiinštrumentalista a podľa theaureview.com aj najsexi muž hudobného priemyslu Donny Benét aj na 30.Víkende atraktívneho divadla vo Zvolene.

Bolo nás jedenásť – Lasica, Satinský, Filip (vstupenky tu)
Legendárny album trojice Lasica – Satinský – Filip zažil veľkolepú reinkarnáciu vlani na festivale Pohoda. Spolu s Milanom Lasicom vystúpila celá plejáda skvelých hudobníkov, aby spoločne vzdali hold jednému z najzásadnejších albumov novodobej histórie. Koncert mal obrovský úspech a mimoriadne pozitívny ohlas.

Prakticky celá koncertná verzia sa na dva dni nasťahuje do zvolenského domu kultúry a celkom zblízka v komornom prostredí divadla predstaví piesne z „Bolo nás jedenásť“. Na scéne sa postupne predstaví šestnásť špičkových hudobníkov. Štafetu po Jarovi Filipovi prevzala jeho dcéra Dorota Nvotová, virtuózny Jiří Stivín si zopakuje svoje party, ktoré nahral na pôvodný album, rytmiku má v rukách Martina Valihora a Marek Minárik (exLucie), gitaru Dano Salontay (Longital), cimbal Andrej Jarolím. Skupina je rozšírená o sláčikové kvarteto a spevácke party si podelili Braňo Jobus, Martin Višňovský (Chiki liki tu-a), Juraj Podmanický (Billy Barman), Tomáš Šedivý „Lasky“ (Para) a Michal Kaščák, ktorý to všetko vymyslel.

Každá z piesní má svoj príbeh, aký – to povie Milan Lasica a pochopiteľne bude aj spievať.

Vstupenky na www.ticketlive.sk